search
לוגו

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

הפורטל הישראלי לאמנויות - הבמה ליצירות שלכם

מהנעשה בבתי הספר לאומנות

תערוכת הבוגרות תש"ע של מכללת תלפיות בגלריה האחרת ע"ש צפורה לוריא

עבודותיהן של בוגרות המסלול להוראת אמנות, הנחשפות לראשונה בתערוכת הסיום, נוגעות בנימי החברה הישראלית בכלל ובזו המסורתית בפרט. מבט חטוף על שמות העבודות ("געגוע", "מבוך החיים", "זוויות ראיה", "מאזניים", "תבונה") מסגיר את השפעת התהליך האישי, שעוברת הסטודנטית הדתית במסלול הלימודים, על בחירת נושאי העבודות. עבודות אחרות ("חשבון נפש", "התמודדות גאה", "ת.נ.צ.ב.ה.", "משחקי החיים", "שלא תקלקל ותחריב עולמי", "ב.ד.ל.", "הר הבית בידינו?"), מתייחסות ומגיבות למהלכי החברה הישראלית מנקודות מבט שונות.
15/12/2010

לימודי אומנות – לא רק עושר לאינטלקט, אלא גם קריירה

אולי בינתיים אתם לא פסלים, ולא ציירים. לא רקדנים ולא מוסיקאים. אתם פשוט אוהבים אומנות. נושמים את זה מבלי לעסוק בזה באופן פרקטי. ברצונכם להתמקד ולהרחיב את ידיעותיכם, ואתם בוחרים בלימודי אומנות. כמעט בטוח מקננת בכם השאלה, מה אעשה עם התואר בעתיד? ובכן, מבחינת קריירה קל היום יותר מבעבר לעסוק באופן מקצועי בתחום, ולהלן מספר אפשרויות.

"סיפורי עליה והגירה – טקסט חזותי", ב"גלריה החברתית" , ביה"ס מוסררה .

שיתוף פעולה בין המכון לאמנויות בוורשה ל- H.I.T מכון טכנולוגי חולון , הוליד תערוכת עיצוב ייחודית

בצלאל – תערוכות אומנות חדשות (יצירה בזכוכית , ועיצוב תעשייתי).

תערוכות אומנות חדשות של המחלקה לעיצוב קרמי ומחלקות העיצוב. אוקטובר -נובמבר 2009.

תערוכות האומנות לציון סוף השנה של בתי הספר לאומנויות ולעיצוב .

כמידי שנה מציגים בתי הספר לאמנויות ועיצוב תערוכות בוגרים מושקעות , מגוונות וססגוניות .השנה נערכות מרבית התערוכות בתקופה זו וערכנו מקבץ ידיעות מהתערוכות הצפויות . לחלק מהתערוכות מוקדשות גם ידיעות נפרדות. עבור הבוגרים מהווה התערוכה מעבר מתקופת הלימודים , לעולם הממשי של שדה האמנויות העכשוויות ולעשייה עיצובית .

מכון אבני מציג את תערוכת הבוגרים השנתית

תערוכת בוגרי המרכז האקדמי ויצו חיפה

המרכז האקדמי ויצו בחיפה יציג את תערוכת הבוגרים השנתית שלו בתאריכים 20.7.09-1.8.09 בתערוכה יוצגו עבודות של בוגרי המחלקות : המחלקה לעיצוב גרפי-תקשורת חזותית, המחלקה לצילום ,המחלקה לארכיטקטורה ,וכן המחלקה לעיצוב אופנה .

המחזור ה-100 של בצלאל ,בית הספר לאומנות , מציג את תערוכת הסיום שלו , החל מה-16.7

תערוכת סוף השנה של המחזור ה-100 בתאריכים 16.7.09-31.7.09 ,מיצב אופנה בערב הפתיחה ב-16.7 , 10* 10 : הנבחרים ,הצגת נבחר מכל מחלקה במשך 10 דקות ,
ו - קורא בבצלאל – השקת ספרי בצלאל 2009 ב- 23.7.09, בשעה -17:00 . פרטים על האירועים בידיעה .

תערוכת בוגרי התכנית לתואר שני באמנות של בצלאל , במתחם התחנה בת"א

תערוכת בוגרי התכנית לתואר שני באמנות של בצלאל , תתקיים השנה במתחם "התחנה" בתל אביב ,התערוכה תפתח ביום חמישי, 11 ביוני 2009 בשעה 19:00 (עד 20.6.09) ותוצג בשלושה מבנים, תערוכה זו תהיה הראשונה לחשוף את חלליו של בניין טמפלרי רחב מידות (1000 מ"ר) מסוף המאה ה-19 אשר שימש בעבר כבית חרושת לבלטות..

משטחי סריג ארכיטקטוניים – חומרי/דיגיטאלי – תערוכה בשנקר, 26.2.09-6.3.09

בגלריה לורבר בשנקר תוצג תערוכה אשר תציג את תוצרי הסדנה הבינלאומית "משטחי סריג ארכיטקטוניים " שמתקיימת בשנקר בימים אלו.התערוכה תוצג החל מיום חמישי ה – 26 לפברואר 2009 , ותתקיים בעקבות סדנה בינתחומית בתאריכים 22-25 לפברואר 2009.

דורון רבינא נבחר לעמוד בראש המדרשה לאמנות 14.2.09

האמן והאוצר דורון רבינא (37) נבחר לעמוד בראש ביה"ס לאמנות "המדרשה", במכללה האקדמית בית ברל. דורון רבינא, הוא אחת הדמויות הבולטות בשדה האמנות בארץ, זוכה פרס קיפפר לאמן צעיר (1997), פרס שר התרבות בתחום האמנות הפלאסטית (2008), ייצג את ישראל בבינאלה לאמנות בסאו פאולו (2004) והציג בתערוכות מרכזיות בארץ ובעולם.

ביום שלישי ה-31/01 סטודנטים מבצלאל יתארחו במקלטים בבאר שבע לפעילות חוייתית

סטודנטים ומרצים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל ירושלים, יזמו פעילות מקסימה עבור הילדים במקלטים ומרחבים מוגנים בבאר שבע.

בצלאל מארחת ילדים מהדרום לפעילוליות חוויתיות ביום ראשון ה-11.01.09

ביום ראשון, 11.1.09 המכללה האקדמאית בצלאל תארח ילדים מישובי הדרום לפעילות חוויתית במחלקות אמנות, אמנויות המסך, עיצוב תעשייתי, עיצוב קרמי וזכוכית, וצורפות.

תערוכת חנוכיות וסביבונים בבצלאל

התערוכה הנודדת הוצגה ב 14 מקומות ברחבי העולם, מאפשרת ניסוח מחודש בעיצוב של תשמישי הקדושה, בהתבסס על התרבות והדת היהודית

"דז'ה וו" – ג'וזיאן ונונו, תערוכה חדשה בויצו חיפה

"דז'ה וו" (Déjà vu ) – זהו ביטוי בצרפתית שמשמעו "כבר נראה", כלומר זה מתאר את פעולת הראיה כפעולה שיש לה זיקה לידע או זיכרון מוקדמים. התערוכה תתקיים בתאריכים 11.12.08-24.01.09

אירוע פתיחת שנת הלימודים בבי"ס הגבוהים לאמנות בירושלים (במסגרת אירועי "חמשושלים"),"נפסל לשידור"

באירוע אמנות חד פעמי שמתקיים בירושלים, יוכל הקהל הרחב להשתתף במעין "תכנית ריאליטי אמנותית" בערב שכולו הצדעה לבתי הספר

המחלקה לאמנויות המסך בבצלאל גאה לארח את אמן האנימציה אישו פאטל

אמן האנימציה אישו פאטל היה מועמד פעמיים לאוסקר האמריקאי, זכה בפרסים בינלאומיים רבים בקאן, באוסקר הקנדי ובאוסקר הבריטי. אישו פאטל ייפגש עם הסטודנטים במחלקה לאמנויות המסך ביום שני, 8.12.08 יציג את עבודותיו וישוחח עם הסטודנטים. בהמשך השבוע יקיים סדנאות מעשיות בטכניקות המיוחדות שפיתח של אנימציה דו מימדית עם פלסטלינה.תערוכות הבוגרים של האקדמיה לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה ובית הספר מנשר

תערוכות סוף שנה בבתי הספר לאמנות

פרטים על תערוכות הבוגרים במדרשה לאמנות בבית ברל , בבית הספר לאמנות במכללת ספיר , במכון לאמנות במכללת אורנים , בשנקר בי"ס גבוה להנדסה ולעיצוב , בבצלאל , במכון אבני ואירועים נוספים


  1. לעמוד הבא
עבור לתוכן העמוד
אתר האמנות ארטפורטל הוא הפורטל המוביל בישראל בתחום האומנות, האמנות והתרבות. באתר תוכלו למצוא מידע רב אודות תערוכות אומנות, מאמרים בתחום האמנות והתרבות, מידע על גלריות, פורום אומנות שוקק חיים , חנות לממכר מוצרי אמנות, מידע על מוזיאונים ועוד. אנו מקדמים בברכה גלישה פעילה של המבקרים באתר ונשמח להכניס ידיעות רלוונטיות אודות חוגי אמנות, סדנאות, מידע על אמנים חדשים וכל מידע אחר שהוא בעל תועלת לקהילת חובבי האמנות. הגלישה באתר מהווה הסכמה בלתי חוזרת לתקנון האתר ושימוש בכל אחד מהטפסים שבאתר מהווה אישור למשלוח חומר פרסומי בהתאם לחוק