search
לוגו

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

הפורטל הישראלי לאמנויות - הבמה ליצירות שלכם

פ'צה קוצ'ה 14 בתל אביב

שני סבבים, 4000 צופים ורק 6 דקות ו-40 שניות...

לפני כתשע שנים החל הפצ'ה קוצ'ה כערב חד פעמי בטוקיו שביפן. היום ניתן למצוא ערבי פצ'ה קוצ'ה בלמעלה מ-570 ערים שונות בעולם והפצ'ה קוצ'ה הפך לתנועת האמנות ללא מטרת רווח הגדולה בעולם.


פצ'ה קוצ'ה תל אביב החל לפני חמש שנים, כאשר ענת ספרן הביאה עימה את הפורמט מיפן וחברה אל איתי מאוטנר. כיום שניהם משמשים כאוצרים וכמנחים של הערב. פורמט הפצ'ה קוצ'ה, מפגיש על במה אחת תשעה יוצרים משלל דיסציפלינות כאשר לכל אחד יש רק שש דקות וארבעים שניות להעברת תפיסת עולמו היצירתית והויזואלית.


 

רשימת המשתתפים:

תומר יוסף
בשקט בשקט עומל תומר על הפרויקט החדש שלו, שכמו תמיד הוא עתיר גרוב וקצב. בפרויקט החדש הוא עובד עם שלוש זמרות צעירות ובלתי מוכרות בעליל מהיישוב שחרות שבדרום הארץ.

 

עדי סברן
עדי אוספת קעקועים וסיפורי קעקועים, היא מראיינת את המקועקעים שהיא פוגשת ומתעדת סיפוריהם האישיים.

משפחה בדרך
משפחת שלו חרשה את הארץ בקיץ 2011 בתקופת המחאה החברתית בקראוון קטן. המשפחה פגשה אנשים ותיעדה את המפגשים עם טיפוסים שונים של החברה הישראלית.

 

אייל שני
הידוע כשף מצליח הוא גם צלם. בערב זה הוא יציג את צילומיו אשר יצר לאורך השנים. יהיה טעים ופיוטי.

להב הלוי
הוא מעצב גרפי הידוע בתור "טרטקובר החדש". בערב  להב ייצור גוף עבודות חדש, שנוצר במיוחד ומנסה להעניק פרשנות גרפית למציאות המורכבת בה כולנו חיים. הנה הפייסבוק המאוד פעיל של להב.

 

ירון שטיינברג
מעצב ואמן ידוע ביצירה – "המוח"  שהיא סיכום של סך כל החוויות הרגשיות אותן חווה במסע סביב העולם בו הוא ניפגש עם חמעלה מ40 תרבויות שונות.

לירון קרול
מגיעה לערב במיוחד מלונדון כדי לחשוף פרויקט שיצרה יחד עם מעבדה טכנולוגית בשוויץ. הפרויקט משלב צילום, אנימציה ואוגמנטד ריאליטי.

 

נדב בגים
מצלם את עולמם של החרקים בסטים נפלאים שהוא מביים בסביבתו הביתית. בעזרת אמצעים פשוטים של תפאורה ועדשה מקרבת הוא מצליח לתת להם מראה של יצורים מעולמות פנטזיה רחוקים.

קבוצה וכו'
שישה אדריכלים פעילים חברים בקולקטיב היצירתי קבוצה וכו'. היצירות שלהן משלבות אדריכלות, עם אמירה חברתית, נגיעות של הומור ושיתוף הציבור. בערב יציגו מגוון של עבודות שלהם ואולי אף ייערכו הפעלה משותפת עם הקהל.

 

טל ארז
מעצב יספר על התפקיד החברתי, פוליטי, ביקורתי של המעצב לאור התפתחויות טכנולוגיות כמו מדפסות תלת מימד.

 

אוצרים: איתי מאוטנר וענת ספרן
שותפות כלכלית, רעיונית והפקתית: פאזה

הקדמה ויזואלית: אברהם קורנפלד והקדמה מוסיקלית: דיג'יי מארקי פאנק
סבב ראשון בשעה 19:30
סבב שני בשעה 22:15
יום ראשון, 2 בדצמבר
האנגר 11, נמל תל אביב
מכירת כרטיסים תחל ביום ראשון, 25 בנובמבר, בשעה 12:00 בדיוק!
כרטיסים ניתן יהיה לרכוש בארבעת סניפי בית הקפה לאביט ובאתר האינטרנט: www.pechakuchatlv.com
מחיר כרטיס: 30 ש"ח

 


תאריך 2/12/2012
הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד
אתר האמנות ארטפורטל הוא הפורטל המוביל בישראל בתחום האומנות, האמנות והתרבות. באתר תוכלו למצוא מידע רב אודות תערוכות אומנות, מאמרים בתחום האמנות והתרבות, מידע על גלריות, פורום אומנות שוקק חיים , חנות לממכר מוצרי אמנות, מידע על מוזיאונים ועוד. אנו מקדמים בברכה גלישה פעילה של המבקרים באתר ונשמח להכניס ידיעות רלוונטיות אודות חוגי אמנות, סדנאות, מידע על אמנים חדשים וכל מידע אחר שהוא בעל תועלת לקהילת חובבי האמנות. הגלישה באתר מהווה הסכמה בלתי חוזרת לתקנון האתר ושימוש בכל אחד מהטפסים שבאתר מהווה אישור למשלוח חומר פרסומי בהתאם לחוק